ПолітикаХерсон

“Нам тут жити” планує створити “приватну армію” у Херсоні за рахунок бюджету

На засіданні сесії Херсонської міськради, яка призначена на 26 лютого, депутати можуть розглянути проект рішення про створення “Муніціпальної поліції” як комунального підприємства. Автором ініціативи став член фракції “Нам тут жити” В’ячеслав Білковський.

Судячи з оприлюдненого статуту, “Муніцінальна поліція” буде підпорядковуватися особисто міському голові Ігорю Колихаєву. Формально, працівники такого силового комунального підприємства будуть займатися контролем за благоустроєм, охороною фізичних осіб, будівель, майна та громадського порядку. Працівники “Муніціпальної поліції” зможуть застосовувати фізичну силу та спецзасоби, що вказано в статуті. Окрім цього, підприємство буде мати власний кінологічний центр, право на демонтаж споруд, право на організацію платних паркінгів тощо.

По факту ж, “Муніціпальна поліція” — це “кишенькова армія”, яка буде фінансуватися з бюджету міста та буде силовими методами відстоювати інтереси оточення Ігоря Колихаєва. За інформацією власних джерел у міськраді, планується, що робітниками цього комунального підприємства будуть працівники охоронних підприємств групи “Продексім” вже того ж Колихаєва. Їх вже бачили під час штурму КП “Херсонкомунтранссервіс” на чолі з заступником міського голови Владислава Кондратова. Саме охоронці Колихаєва виламували двері адмінбудівлі комунального перевізника.

Додамо, що про створення силової структури у міськраді ще раніше заявляли депутати фракції “Нам тут жити”. Зокрема, Ілля Карамаліков таким чином пропонував боротися з незаконними МАФами у місті.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!