Політика

«Нам тут жити» веде кампанію з порушенням законодавства

В соцмережах почали оприлюднювати фото так званих подарунків учням шкіл та дитячих садків від Ігоря Колихаєва та його благодійного фонду «Нам тут жити».

На цей раз обійшлося без продуктових наборів або кавунів. Колихаєв вирішив дати дітям пляшки для води китайського виробництва без жодних сертифікатів безпечності та книжку місцевого письменника Василя Загороднюка.

Варто зазначити, що законодавство забороняє таку агітацію. На сайті Міністерства освіти України нещодавно попередили про заборону агітувати та дарувати подарунки в закладах від кандидатів та політичних партій.

Сам же Закон вказує, що в закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які: містять найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань). Чи понесе Ігор Колихаєв покарання за порушення, невідомо.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!