ГоловнеГрошіНовиниПолітикаХерсон

Нардеп Ковальов зриває аукціон з продажу ДП “Геройський солезавод”, наносячи збитки державі – експерт

Черговий аукціон з продажу унікального “Геройського солезаводу” на Херсонщині запланований на 9 грудня знову може завершитися фіктивною оборудкою, через те, що парламентар Олексій Ковальов (фракція “Слуга народу”) “збиває” процедуру, оскільки контролює це держпідприємство. Про це у Facebook написав політичний експерт Володимир Горковенко, передає видання “Апостроф”.

Він зазначає, що на попередньому аукціоні 1 листопада за держпідприємство найвищу ціну запропонували 2 фірми підконтрольні цьому нардепу, але кошти так і не оплатили.

“Компанія з орбіти нардепа “Слуги народу” Олексія Ковальова ПП “ЛК-АГРО” (в ній він раніше був бенефіціаром та керівником) на пару з ТОВ “НЕОНТ ЛТД” (підставна фірма для створення видимості конкуренції) розіграликонкурс з приватизації Геройського дослідно-промислового підприємства. ПП нардепа запропонувало за держкомпанію 45 мільйонів гривень, а його “партнер” лише на 1 копійку менше – 44 999 999,99 грн. Окрім того, неозброєним оком видно, що тендерні документи від обох фірм оформлені ніби під копірку – одним почерком та кольором ручки, оплату гарантійних внесків заявники зробили з одного банку і до того ж в один день. А на додаток, якщо аналізувати офіційні реєстри, зв’язок ЛК-АГРО та НЕОНТ ЛТД прослідковується і через низку взаємопов’язаних юридичних осіб, їх засновників та керівників. Ці фірми вже виступали у тандемі в іншій історії з приватизацією туристичної бази “Чорномор” в Лазурному. Щоправда того разу НЕОНТ ЛТД “обіграло” дружню компанію на 1 копійку, озвучивши ціну 23 000 000,01 гр. на противагу 23 мільйонам ЛК-АГРО”, – написав Горковенко.

В результаті дій нардепа, пише політичний експерт, держава недоотримала щонайменше 30 млн грн, які пропонували інші учасники.

“Директор ДП “Геройський солезавод” Дмитро Бухтіяров не приховує своїх дружніх відносин з Ковальовим, захищаючи його у коментарях на фейсбуці. А сам Ковальов надсилає депутатські запити аби не допустити поновлення на посаді попереднього керівника”, – наголосив політичний експерт.

Горковенко звернув увагу, що Олексій Ковальов, будучи офіційним мільйонером, справно отримує допомогу на оренду житла у столиці від Верховної Ради у сумі від 20 до 35 тис. грн щомісячно. Притому, ще й користується елітними авто, не внесеними в декларацію. На одному з яких потрапив нещодавно в ДТП 15 листопада на трасі “Київ – Одеса”. До компетентних органів уже звернулися громадські організації аби з’ясувати законність походження та використання активів нардепа.

ДП “Геройський солезавод”, що на Херсонщині, займається видобутком осадової солі, отриманої шляхом випарювання з морської води. Підприємство є унікальним гідротехнічним комплексом і складається з басейнів на ланцюзі 15 озер, заповнених водою Ягорлицької затоки Чорного моря. Його продукцією є харчова та технічна сіль, що, зокрема, використовується у дорожньому господарстві.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!