Політика

Нардепи від “Слуги народу” та “За майбутнє” хочуть заборонити омбудсмену скаржитися на Президента, Верховну Раду, Кабмін та суддів

Народні депутати хочуть заборонити Уповноваженому з прав людини подавати індивідуальні скарги на дії Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів та суддів.

Відповідний законопроект зареєстрували 16 нардепів від фракцій “Слуга народу” та “За майбутнє”. Серед авторів ініціативи й скандально відомий представник “монобільшості” Микола Тищенко.

Законопроектом пропонується передбачити, що дія закону “Про Уповноваженого Верховної Ради з прав людини” не поширюється на діяльність Президента, парламенту, Кабмін, суддів Конституційного суду та інших судів.

«Виключення діяльності таких органів з-під сфери дії закону не означає, що Уповноважений не зможе впливати на діяльність цих органів шляхом надання експертизи проєктів актів, здійснення публічних заяв та виступів, надання оцінки їх діяльності з точки зору ризиків для дотримання прав людини і основоположних свобод», – вказано в пояснювальній записці авторів законопроекту.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!