ГрошіНовиниПолітикаХерсон

НАЗК знову перевірить декларацію екс-заступника голови Херсонської облради

Нацагентство з питань запобігання корупції знову перевірить декларацію екс-заступника голови Херсонської облради Василя Зеленчука. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Підставою для перевірки стала подана до агентства заява. Загалом, НАЗК анонсувало повну перевірку декларацій 88 посадовців, серед яких міністри, їхні заступники, народні депутати, судді вищих судів.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальне провадження проти Василя Зеленчука, яке було відкрито за заявою НАЗК. На екс-заступника голови облради було складено 15 протоколів через неподання декларацій про суттєві зміни у майновому стані на загальну суму майже 3,5 мільйона гривень.

Причиною для закриття справи стало скандальне рішення Конституційного суду України, яке повністю заблокувало роботу Національного агентства з питань запобігання корупції.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!