Блоги

Ні хто не може зайти на територію заводу. Але дозволи отримані.

Або як у нас працюють комісії.

Майже два роки Херсонці намагаються відвоювати своє право на чисте повітря. Так сталося що силікатний завод опинився в безпосередній близькості приватного сектора майже в 50 метрів. Де проживає не мало людей з 2018 року Зaвoд “Мікpoн” надав право оренди дніпровському заводу полімерних матеріалів, який без використання фільтрів байдуже на здоров’я отрутою проживають працював в повну силу. Але люди особливо влітку не можуть навіть відкрити вікна, що б провітрити свої житла.

Все наповнюється товстим шаром білого нальоту який небезпечний не тільки для людей, а й для навколишнього середовища. За весь цей час думали що всі зусилля марні. Але ось 7 липня з’ясувалося що це все з великою руки що дає. З записи з відеокамери ми побачили як держпотребслужба дає дозвіл на подальшу роботу заводу.

Нагадуємо що:

“Стаття 50. Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.
Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.”

Але ніяких документів, а також результатів лабораторних досліджень на склад цього небезпечного продукту так ні хто і не надає.

На відео помилка в даті. Це зафіксовано 7 липня.

Сташенко Ірина 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!