COVID-19Херсон

Нічні клуби депутата Херсонської міськради від партії “Нам тут жити” працюють під час локдауну

Нічні клуби депутата Херсонської міськради від партії “Нам тут жити” працюють під час локдауну

Поки депутат міськради від партії очільника Херсона Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” Ілля Карамаліков заявляє про боротьбу з корупцією та беззаконням, його нічні клуби самі порушують закон. Заклади “Аміго” та “Шаде”, якими він володіє, працюють під час локдауну. Про це повідомляють херсонці в соцмережах.

Зокрема, нічні клуби працювали 15 та 16 січня. Повідомлення “работаем всю ночь” отримали постійні відвідувачі цих закладів. Для безперешкодного входу клієнти мали зателефонувати по номерам телефонів клубів.

Роботу “Шаде” та “Аміго” підтверджують й фото відвідувачів в соцмережах. Під час локдауну в останньому закладі навіть дав концерт український співак “Melovin”, про що свідчить його сторінка в Instagram.

За інформацією одного з телеграм-каналів, обійшлась робота нічних клубів Карамалікова в 4000 доларів. Саме таку суму отримали правоохоронці за “ігнорування” закладів під час заборони їхньої роботи. Наголосимо, що цю інформацію перевірити не вдалося. Сам Ілля Карамаліков ситуацію поки не коментує.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!