Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

Новий директор херсонського водоканалу намагався віддати підприємство у власність росіянам

Віктор Скобліков, який з 30 березня працює директором Херсонводоканалу, у 2009 році розробляв схему приватизації підприємства і передачі його під контроль росіян. Про це повідомляє Fttc.com.ua.

Віктор Скобліков організував схему для передачі в приватні руки херсонського “Водоканалу”. Під час підготовки до цієї операції він у жовтні 2009 року зареєстрував в Харкові ТОВ “Херсонводоканал”. Але концесія з москвичами не відбулася.

Одночасно з ТОВ “Херсонводоканал” в Харкові за тією ж адресою реєстрації були створені для реалізації схем ТОВ “Мелітопольводоканал” і ТОВ “Первомайскводоканал”. У 2010 році в тому ж складі учасників створений ТОВ “Артемовскводоканал”.

Дійсно, у відкритих джерелах можна і зараз знайти дані про реєстрацію саме у жовтні 2009 року і у Харкові ТОВ “Херсонводоканал”, де засновником значиться Віктор Скобліков.

Як повідомляють ЗМІ, Віктор Скобліков також довів до катастрофи місто на Луганщині і мріяв продавати воду Криму. Під час роботи заступником голови Запорізької ОДА Віктор Скобліков, який упродовж кількох років очолював підприємство “Вода Криму”, сказав на прес-конференції, що шкодує, що Україна не продає півострову воду

“Якщо б нині ми продавали воду Криму хоча б за ціною 1 гривня за кубометр, Україна мала б півтора мільярди прибутку, який можна було б використати, наприклад, для покращення умов для вимушених переселенців”, – казав у 2017 році Скобліков.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!