Агентство нерухомості "Изумруд"
ГрошіНовиниХерсон

Новий керівник Херсонської обласної лікарні зберігає більше півмільйона гривень готівкою 

Новий керівник Херсонської обласної клінічної лікарні Віктор Короленко подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації. 

В ній вказана земельна ділянка площею 519 квадратних метрів в Голій Пристані. Короленко отримав на неї право власності у 2019 році. Володіє новий директор лікарні автомобілем Toyota Highlander 2014 року випуску, яку придбав у 2018 році. Тоді кошти на машину йому подарував брат, про що вказано в іншій декларації чиновника. 

Цього року дохід Віктора Короленко склав більше 339 тисяч гривень. Це зарплата, отримана в Херсонській ОДА. Має чиновник й збереження. В декларації він вказав близько 584 тисяч гривень готівкою. 

Нагадаємо, що раніше Віктора Короленко було призначено на посаду директора Херсонської обласної клінічної лікарні. На цій посаді він змінив Віктора Клименко, який пішов на пенсію. 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!