Херсон

Новий прокурор Херсонської області придбав минулого року автівку за майже мільйон гривень

Від сьогоднішнього дня Херсонську обласну прокуратуру очолив Володимир Калюга. На цю посаду він переведений із Запорізької області, де також керував обласною прокуратуроюнаказом Генерального прокурора України.

Інформація про це з’явилася на офіційному сайті прокуратури Херсонської області, повідомляє “Суспільне Херсон”.

Про нового 46 -річного прокурора Херсонської області відомо, що він здобув освіту у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Працював в органах прокуратури Харківської області. Обіймав посаду Куп’янського міжрайонного прокурора, керівника Ізюмської місцевої прокуратури та Харківської місцевої прокуратури №5. У листопаді 2019 року був призначений на посаду прокурора Запорізької області.

Згідно з поданою 31 березня 2020 року декларацією Володимир Калюга має у власності дві земельні ділянки у Харкові, квартиру у Харківській області та у спільній власності будинок. Також він задекларував квартиру у Запоріжжі, яку орендує. Ще дві квартири у Харкові належать його дружині.

У січні 2019 року Володимир Калюга задекларував придбання автомобіля Subaru Forester 2018 року випуску вартістю 889 742 грн.

Має дружину та сина. Дружина також працює в органах прокуратури на посаді прокурора відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Харківської області.

Відомий Володимир Калюга і «пенсійною» історією. Видання «Факти Запоріжжя» повідомляють, що 2016 року прокурор вів судову тяганину з Куп’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду щодо призначення йому пенсії за вислугою років та програв справу. Суть її полягає у тому, що Калюга у судовому порядку намагався зобов’язати Куп’янський Пенсійний фонд призначити йому пенсію за вислугою років відповідно до Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991р. На той час цей Закон вже втратив чинність і діяв новий від 14.10.2014 року. За ним, щоб отримати пенсію за вислугою, треба пропрацювати 23 роки, Володимир Калюга ж пропрацював лише 21 рік та 10 місяців. Тому у призначенні пенсії йому відмовили.

Нагадаємо, до цього часу прокуратуру Херсонської області очолював львів’янин Ігор Івченко. Його на цю посаду призначили 16 грудня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!