ПолітикаХерсон

Очільник Херсона погодив звільнення Кондратова. Хто займе посаду заступника міського голови?

Ігор Колихаєв підписав заяву про звільнення від Владислава Кондратова — заступника очільника Херсона. Нагадаємо, що останній хоче піти з посади за угодою сторін, про що заявив 8 лютого. Погодити звільнення мають депутати міської ради на черговій сесії.

Підставою став конфлікт з Колихаєвим через ліфтове обладнання. А вірніше, висновки спеціальної комісії, яка їх перевіряла та не виявила жодних зауважень до проведених раніше ремонтних робіт. Такі висновки не влаштували міського голову, який вже встиг херсонцям заявити про “вкрадені чиновниками та компаніями” бюджетні кошти та пообіцяв до ремонту ліфтового обладнання залучити фірму з Миколаєва. За інформацією наших джерел, Колихаєв намагався змусити Кондратова переписати висновки комісій, щоб дати дорогу новим підрядникам з орбіти депутатки міськради від “ОПЗЖ” Альони Ротової. Але марно.

Наразі ж в кулуарах називають прізвище майбутнього заступника міського голови. Ним може стати Володимир Пепель — екс-директор КП “Херсонтеплоенерго” та людина з оточення колишнього мера міста Володимира Сальдо. На місцевих виборах Пепель намагався потрапити до міськради по спискам саме “Блоку Володимира Сальдо”.

На сайті міськради також оприлюднений проект рішення про призначення заступником міського голови Олександра Лук’яненка, який раніше займав посаду секретаря Новокаховської міськради. Зараз він є депутатом тієї ж ради від партії Колихаєва “Нам тут жити”. За інформацією місцевих ЗМІ, Лук’яненко буде відповідати за питання землеустрою та архітектуру.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!