ГрошіПолітикаХерсон

Очільник Херсона оголосив війну проти олігарха Новинського?

Питання компанії “Смарт мерітайм груп”, яка належить нардепу та олігарху Вадиму Новинському знову підняли в Херсонській міськради. Суднобудівна фірма не платить до бюджету міста плату за користування землею колишнього суднобудівного заводу через відсутність відповідного договору.

Міський голова Ігор Колихаєв заявив про намір ініціювати відключення “Смарт мерітайм груп” від водопостачання та подачі електроенергії під час вчорашнього звіту органів виконавчої влади. За інформацією різних джерел, підприємство Новинського заборгувало бюджету вже більше 75 млн гривень.

Сам нардеп минулого року під час візиту на Херсонщину заявив, що його компанія немає жодних боргів. Щоправда, аудит, який було проведено за розпорядженням тодішнього очільника обладміністрації Юрія Гусєва, підтвердив наявність заборгованості перед бюджетом Херсона.

Ряд депутатів міськради минулого скликання після отримання результатів перевірки ОДА подали звернення до прокуратури. Однак, жодних дій правоохоронних органів поки не спостерігається.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!