НовиниПолітикаХерсон

Очільник Херсона прокоментував звільнення Кондратова з посади заступника міського голови

Очільник Херсона Ігор Колихаєв прокоментував звільнення Владислава Кондратова з посади заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Інтерв’ю він дав сайту “Нам тут жити”, який було створено перед минулими місцевими виборами. Спілкування, до речі, вела прес-секретарка Колихаєва Галина Ляшевська, яка прийшла на цю посаду з обласної ради.

За словами Колихаєва, Кондратов “не впорався” з виконанням обов’язків. А звільнення було власним бажанням чиновника. Зокрема, очільник міста заявив про провал прибирання міста від снігу.

“Зробили висновки, виправили помилки, переформатувалися, але було дуже неприємно, що підвели містян. Владислав Андрійович — гарний виконавець, досвідчена людина, але той вантаж обов’язків, яким щедро обдаровує посада заступника по ЖКГ, витримати, справді, важко. І я вдячний, якщо людина чесно може в цьому зізнатися”, – каже Колихаєв.

Варто нагадати, що Владислава Кондратова було звільнено з посади заступника міського голови рішенням сесії Херсонської міськради. Чиновник написав заяву про звільнення за власним бажанням. В кулуарах заявили, що реальною причиною виходу Кондратова з “команди Колихаєва” став конфлікт навколо перевірки ремонтів ліфтового обладнання.

А вірніше, висновки спеціальної комісії, яка їх перевіряла та не виявила жодних зауважень до проведених раніше ремонтних робіт. Результати не влаштували міського голову, який вже встиг херсонцям заявити про “вкрадені чиновниками та компаніями” бюджетні кошти та пообіцяв до ремонту ліфтового обладнання залучити фірму з Миколаєва. За інформацією наших джерел, Колихаєв намагався змусити Кондратова переписати висновки комісій, щоб дати дорогу новим підрядникам з орбіти депутатки міськради від “ОПЗЖ” Альони Ротової.

Додамо, що в інтерв’ю Колихаєв згадав цю саму перевірку ремонтів ліфтів. За його словами, сума збитків міському бюджету склала близько 10 мільйонів гривень.

“Встановлені факти прийняття нераціональних управлінських рішень. Наприклад, підписання договорів на капітальний ремонт ліфтів ще до виготовлення проектно-кошторисної документації, а це 39 договорів на суму 8 млн гривент. Або, наприклад, в кошторис по капітальному ремонту ліфтів включили роботи, не передбачені нормативними документами, зате оплатили їх майже 10 мільйонами гривень”, – зазначив Колихаєв.

Зазначимо, що заява не підкріплена жодним документом. Тому слова залишаються лише словами. Натомість, соцмережах були оприлюднені висновки комісії з перевірки ремонту ліфтового обладнання, де зазначено, що не виявлено жодних порушень.

Як повідомляв раніше “Newtime Херсон”, посаду заступника міського голови Херсона з питань житлово-комунального господарства отримав екс-регіонал та колишній директор КП “Херсонтеплоенерго” Володимир Пепель. Відповідне рішення було прийнято більшістю депутатів міськради.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

  1. Игорь , я понимаю работу выполняемую вами , но всё-таки лифтовое хозяйство , требует дежурного диспетчера , работающих в 3 смены и по всему городу .
    Ремонт сделает па́триархия Николая , а виновны в подъёме по решению суда , херсоски будут .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!