Політика

Очільник Херсона прийняв участь у пленарному засіданні Верховної Ради як народний депутат

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради участь в роботі сесії прийняв очільник Херсона Ігор Колихаєв, який одночасно є міським головою та народним депутатом. Відповідні відомості про реєстрацію оприлюднені на порталі ВРУ.

Згодом інформацію про свою участь у роботі Ради підтвердив й сам Колихаєв, написавши допис на своїй сторінці в соцмережах. Він заявив, що відстоював інтереси області на засіданні бюджетного комітету парламенту.

“Нехай я де-факто вже не є народним депутатом України, але де-юре ще можу використовувати своє право відстоювати інтереси Херсонщини в Києві”, – заявив Колихаєв.

За словами мера-нардепа, з держбюджету область має отримати 147,5 млн гривень на реалізацію ряду інфраструктурних проектів. На сьогоднішньому пленарному засіданні парламенту Колихаєв не проголосував за жодний проект закону з порядку денного.

Нагадаємо, що у грудні Верховна Рада не проголосувала про припинення повноважень нардепа Колихаєва у зв’язку з обранням міським головою Херсона.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!