ГоловнеПолітика

Очільник херсонського СБУ очікує переведення до Києва та “Укроборонпрому”

Юрій Гусєв після свого призначення генеральним директором “Укроборонпрому” почав перетягувати до державного концерну свої кадри з обласної адміністрації. Зокрема, перейшов до нової “dreamteam” екс-керівник патронатної служби Херсонської ОДА Євген Алхімов.

Одразу після нього до “Укроборонпрому” перейшов колишній директор Департаменту екології облдержадміністрації Михайло Зайцев. Також в “Укроборонпромі” помічена екс-журналістка телеканалу “1+1” та позаштатна радниця Гусєва з питань громадських зв’язків Тетяна Боковня. З ОДА вона пішла ще у березні 2020 року. Які посади в “Укроборонпромі” займають згадані особи, достеменно невідомо. Але на цьому “херсонський слід” в оборонному концерні не завершується.

З достовірних джерел нашим журналістам стало відомо, хто від Служби безпеки України стане куратором “Укроборонпрому”. Це поки чинний керівник СБУ в Херсонській області Сергій Криворучко. Питання щодо переведення Криворучко до Києва має вирішитися вже найближчим часом.

Варто зазначити, що Сергій Криворучко очолив херсонське управління СБУ за декілька місяців після призначення Юрія Гусєва на посаду обладміністрації за наказом Президента України Володимира Зеленського.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!