Блоги

Одні МАФи демонтуємо. Інші не помічаємо.

Або лобіювання без кордонів

На постійній комісії Землекористування від 17. 12. 2020 Ми всі пам’ятаємо Лобіювання земельних питань на користь деяких вище поставлених осіб. Але ймовірно що ці лобіювання не закінчуються навіть з приходом нової влади. Не секрет, що спроба маніпулювати мером є невіддільна частина деяких депутатів. Інакше б навряд чи піднявся питання покупки чергових 8 «лексусів» для роботи. Маючи у кожного з них по-своєму автомобілю трата на іномарки для міськвиконкому є недоцільною тратою бюджетних грошей. Бо ми всі прекрасно знаємо що деякі мають щороку по новій машині. І деякі навіть не внесені в декларацію.
Вся відмовка що це не є особистий транспорт, а власність міськвиконкому. Тоді навіщо купувати ще машини якщо вони є в наявності? Так відбувається і до цього дня. Ми прекрасно знаємо що деякі земельні питання мають місце незаконного захоплення. Це і пляж Лілея з його приватною власністю. На які отримані документи незаконним шляхом явно. Це і територія під літнім кафе »Медуза». і стихійний ринок «ПРИВОЗ» в парковій зоні Ювілейний. Де від 2013 років є документ що він має статус парку. На всіх цих документах стоїть особистий підпис депутата минулого скликання. Але  проте на відріз відмовляється визнавати свою власний підпис Маємо нагадати  одну з історій  попереднього скликання.

https://24ks.news/vs-novini/11413-olenu-mazur-zvinuvatili-v-lobyuvann-nteresv-budvnictva-skandalnogo-mafa.html?fbclid=IwAR0KAXxOZmKg4jkCzyfBB9TzaJB5iQbVv-sp2nJ2CoDbgTCLkryD-yNL2hM

 

Сташенко Ірина

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

  1. Нужна помощь.
    Вопросы землепрызначення и собственности нужно вывести из под юриздикцир суда .
    И создать областной банк МЧС , где и будут храница эти вопросы .
    А помощь простая , мне суд на Маяковскои не выдаёт моё .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!