Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

Оточення Колихаєва створило фонди-клони благодійної організації “Захист”

Люди з оточення Херсонського міського голови створюють організації, назви яких схожі з назвою благодійною організацією “Фонд громади Херсона “Захист”, яка працює протягом вже багатьох років Про це повідомляє Depo.Херсон.

Про створення “клонів” повідомила у соцмережі голова правління фонду “Захист” Лариса Польська. Вона написала про те, що у січні був створений Благодійний фонд “Розвиток територіальної громади міста Херсона”, а у травні – Благодійний фонд “Розвиток громади міста Херсона”.

“Питання – навіщо не тільки два фонда, але – зі схожими між собою назвами, а головне – клонована назва нашого фонду! Фонду громади Херсона “Захист” – 18 років, Але пересічний херсонець не буде розбиратися, це ми чи не ми – прочитає “фонд громади” й буде плутатися!!!”, – пише Лариса Польська.

Вона також пише, що зустрічалася з Тетяною Чуприною, яка є засновницею одного з фондів-“клонів” і співзасновницею другого, пропонувала перейменувати знов створені фонди, щоб запобігти плутанини. Але Чуприна навідріз відмовилася це зробити.

Обидва нові фонди зареєстровані у Херсоні на вулиці Грецікій, 72, де розташоване ГО “Правозахисне міжнародне об’єднання “Крим – це Україна”, до якого має відношення Борис Вейшторт, призначений у листопаді 2020 року радником мера Херсона, але звільнений після того, як стало відомо, що до 2019 року Вейшторт жив в окупованому Криму, отримав там паспорт РФ, мав бізнес і давав коментарі російським пропагандистським медіа.

До того ж Тетяна Чуприна і Олексій Лукомський, співзасновник фонду “Розвиток територіальної громади міста Херсона” вказані серед співзасновників ГО “Правозахисне міжнародне об’єднання “Крим – це Україна”.

А Борис Вейшторт, як зазначає видання, попри офіційне звільнення, лишається близьким до Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. Зокрема, Вейшторт входив до складу делегації Херсонської міськради, яка нещодавно їздила у Німеччину.

Також видання пише, що благодійні фонди-“клони” вже збирають гроші на програми допомоги дітям. Зокрема, збирають з депутатів Херсонської міськради від створеної Ігорем Колихаєвим партії “Нам тут жити”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!