Паливода залишив посаду начальника Держгеокадастру Херсонської областіОлександр Паливода залишив посаду начальника ГУ Держгеокадастру в Херсонській області. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережах. За його словами, сьогодні був його останні робочий день у відомстві.

“З гордістю можу сказати, що попри сильну протидію, яка спостерігалася протягом трьох останніх місяців (брудні статті, ганебні вчинки, погрози та інше) я виконав взяті на себе зобов’язання щодо передачі земель громадам. Тепер право розпоряджатися землями належить саме їм, і це є великою відповідальністю у ефективності та прозорості використання земельних ресурсів, плануючи подальший розвиток своїх громад”, – заявив Паливода.

Варто зазначити, що звільненню чиновника передував ряд скандалів. За інформацією місцевих видань, Олександр Паливода передав невідомим особам секретні дані, віддав у власність тисячі гектарів землі підставним особам або представникам свого бізнес-оточення. Питання щодо звільнення Паливоди піднімалося в стінах Верховної Ради та подавалося звернення до Президента України Володимира Зеленського. Сам очільник херсонського Держгеокадастру всі звинувачення спростував, додавши, що таким чином на нього намагаються тиснути опоненти, чиї корупційні схеми процвітали у відомстві.

Також варто нагадати про акт самоспалення перед будівлею Держгеокадастру у Херсоні. ЗМІ, повідомили, що молодик, який себе підпалив, постраждав від дій Паливоди. Начебто, останні відібрав в нього землю. Однак сам Паливода назвав дії чоловіка провокацією. Підтвердженням тому є оприлюднено відео, де видно як одразу після підпалу до хлопця підбігли невідомі з двома вогнегасниками.

Як зазначили згодом в поліції, яка відкрила за даним фактом кримінальне провадження, людина на відео до лікарень міста не зверталася. Правоохоронці досі встановлюють особу цього чоловіка.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *