Блоги

Парк Ювілейний, це легені Херсона та його жителів.

Хто відповість за знищення парку?

Як уже відомо з більшості документів Парк Ювілейний був заснований в 1967 році. Документи тут  Довгий час і неодноразово жителі північного району відстоювали своє право на зелену зону і не дозволяли вирубати ці зелені насадження.

Як відомо,     вся територія парку була засаджена різними деревами. Частина території дубами. Що дало в народі назву дубки. А частина змішані листяні породи. За всі ці роки потихеньку дерева вирубувалися.Вирубуються по-тихому і до цього дня.

Давно зникла смуга посадки білої акації. Де зараз розташована автозаправка від Київської фірми Газ-Авто. Поруч вже заїжджене і утрамбована на предмет проїжджої частини по всій території. Як ми знаємо пройшло року там влаштувався стихійний гуртовий ринок Привіз. Фізична адреса як виявилося Некрасов 2. Але на там на оптово-роздрібній торгівлі території вже багато чого порожнього місця. А все чомусь шукають інші місця торгівлі

.

Ті які незрозуміло кому платять. Але ні в яку не бажають йти на законні місця торгівлі. Однак в силу ще однієї події – а це незаконна я робота ДМПЗ на заводі Мікрон починаєш розуміти на скільки важлива ця паркова зона. Це територія не тільки Парк, а й санітарно – захисна зона. Так би мовити, два в одному. Прогулюючись по цьому парку, який вже понад 10 років забирається тільки силами жителів північного району. Ми помічаємо, що все дубки в такому ж білому нальоті від викидів заводу який стоїть в протилежній стороні міста.

Починаєш розуміти що це реальний фільтр для району. І він єдиний на весь цей район. Дерева потихеньку так само вирубуються. Почастішали заїзди автомобілями розгортаючи і утрамбовуючи землю в цій ділянці території. Люди приїжджають на шашлики і відпочинок залишаючи там гори сміття і фекалій. Міська влада вже як би і не відмовляється відновити парк. Але вже більш ніж пів року нічого не робиться. І так ця зона вимагає вже на особливу увагу.

Перше. Тому що це просто стає черговий звалищем. Адже поруч міжміські повідомлення. Автовокзал. А Це є обличчя міста.

Друге. Це поширення наркотиків.

Третє, це суцільний соціальний туалет. Людям зручно заощадити сходивши не соромлячись під дерево чим заплатити 3-5 гривень в звичайний чистий туалет.

Четверте – це просто черговий притон для осіб без певного місця проживання.

 

Хочеться запитати місцеву владу. Коли почнеться контроль за виконанням своїх же обіцянок і зобов’язань? Нагадую що статус парку у 2013 році був підписаний за каденції 6 скликання. Але ось хто в сьомому скликанні позбавив територію статусу парку? І хто відповість за перевищення повноважень? Залишається поки загадкою.

Ірина Сташенко 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!