СПІВПРАЦЯ З NEWTIME ХЕРСОН

Newtime Херсон – молоде онлайн-видання, що розповідає про головні новини та події Херсонщини, політичне життя області та персон, які впливають на нашу область.

Ми пишемо лише про важливе та ексклюзивне!

Новини партнерів

Розкажіть аудиторії про Ваш новий продукт, послугу, подію або компанію Ми пропонуємо розміщення новин до Вас на нашому сайті в розділі “Новини партнерів”. Це короткий формат: до 5000 знаків, фотографіями, відео та інформацією про Вашу пропозицію.

Спецпроекти

Заявіть про свій бренд на всю Херсонщину разом з “Newtime Херсон”! Для цього ми створимо разом з Вами спецпроект: серію публікацій, фотопроект або рекламні інтеграції в матеріалах, які будуть корисні нашій аудиторії. Напишіть нам, і редакція підготує пропозиції спеціально для Ваших брендів, продуктів та послуг.

Банерна реклама

Розмістіть яскравий банер на найвигідніших місцях на нашому сайті. Така реклама працює на підвищення впізнаванності бренду та компанії загалом. Візуалізуйте свою пропозицію для нашої аудиторії за допомогою звичайних або анімаційних банерів.

Ведення сторінок у соцмережах

Команда “Newtime Херсон” допоможе знайти нових клієнтів та просувати продукт чи послугу в соціальних мережах. Ми візьмемося за роботу по веденню Ваших бізнес-сторінок у Facebook та Instagram.

Завантажити презентацію для рекламодавців

0 +
Відвідувачів на місяць
0 +
Охоплення в соцмережах

Наші партнери:

Наші контакти:

E-mail: newtime.ksnews@gmail.com
Телефон: +38 (063) 810-45-96

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!