ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

Під “слугою народу” захиталося крісло директора КП “Херсонтеплоенерго”

Новий заступник очільника Херсона з питань житлово-комунального господарства Володимир Пепель заявив про початок розроблення програми виведення КП “Херсонтеплоенерго” зі стану кризи. Про це повідомляє сайт міськради.

За словами Пепеля, вже цього року місто повинно повернути частину кредиту, який було надано комунальному підприємству Світовим банком.

“Справа в тому, що настав момент, коли ми повинні повернути частину суми, а це ні багато ні мало майже 28 мільйонів гривень, що накопичилися за останні 3 роки. У цій сумі і 2 мільйони гривень штрафів, і пені за прострочення платежів, нарахованих банком і Міністерством фінансів України. Згідно з умовами, відповідальність по кредиту несе громада Херсона”, – зазначив заступник міського голови.

Володимир Пепель каже, що станом на сьогодні “Херсонтеплоенерго” витратив 100 млн гривень кредитних коштів. Теоретично погашення повинно було йти за рахунок частини грошей, закладених в тариф, але не було законодавчих підстав для цього. Чиновник зауважив, що після початку реалізації керівництво КП «Херсонтеплоенерго» самостійно внесло ряд змін у план проведення робіт, і, відповідно, в його фінансову частину. З міським керівництвом ці зміни не узгоджувалися.

“До керівництва комунального підприємства є ще ряд питань. Одне з них, чому вже витрачені 100 мільйонів гривень не увійшли до статутного фонду підприємства, а були просто поставлені на баланс. Відкритим залишається питання, чому дії КП не контролювалися ані попередніми органами виконавчої влади, ані депутатами минулої каденції, ані самим кредитором”, – каже Пепель.

Читайте також: Директор КП “Херсонтеплоенерго” збільшив свої статки за рік

Заступник Колихаєва додав, що одне з завдань щодо “Херсонтеплоенерго” на сьогодні — “впритул зайнятися менеджментом”. Мова йде про керівника підприємства Сергія Харченко, який обійняв цю посаду ще за каденції колишнього мера Володимира Миколаєнко. Також Харченко наразі є й депутатом Херсонської міськради від партії “Слуга народу”. Заступником директора “Херсонтеплоенерго” є Євгенія Колеснікова — помічниця народного депутата від “Слуги народу” Олексія Ковальова.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, Сергій Харченко та Олексій Ковальов ведуть спільний бізнес у Голій Пристані — тепличне господарство, яке офіційно записане на підставних осіб. Крім цього, Харченко контролює компанію ТОВ КК “Альянс”, що обслуговує багатоквартирні будинки у Дніпровському районі Херсона.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!