Блоги

Кадрові зміни у Херсоні: Колихаєв кличе до міськради “активістів на зарплаті”?

Як що не шути, так психлiкарня

У Херсонській міськраді назріває кадрова ротація в управлінні транспортною інфраструктурою. Нещодавно в одному з телеграм-каналів з’явилася інформація, що очільник міста Ігор Колихаєв збирається звільнити Марину Віркун з посади начальниці управління транспорту. На її місце він планує призначити Ольгу Голохвастову. Ці інформацію підтвердили й наші джерела у міськраді.

Наразі ім’я останньої мало про що скаже вам. Але у 2018 році, коли містяни об’єдналися проти змови перевізників, активістка Голохвастова “вистрілила” у медійному просторі Херсона. Нагадаємо, що тоді херсонці страйкували проти підвищення вартості проїзду в маршрутках до 6 гривень. Акції протесту особливо активними були у міськраді. Тоді Ольга Голохвастова була представлена як спеціаліст з транспорту та логістики, яка закінчила Харківський національний автодорожній університет. Хоча, по факту вона навчалася у Херсонському національному технічному університеті, де була відкрита філія харківського ВУЗу.

 

За словами викладачів та одногрупників, Голохвастова не була відмінницею та не вирізнялася постійним відвідуванням занять. А сесії “закривала” її матір. Але повернімося до головної теми.

На акціях протесту Голохвастова стала однією з ініціаторок вимог щодо звільнення тодішньої начальниці управління транспорту Марини Віркун та директора КП “Херсонкомунтранссервіс” Павла Макейчика. І ці вимоги появилися тоді не випадково. Саме тоді в кулуарах міської ради розпочалася боротьба проти Марини Віркун, яку ініціювали скандально відома чиновниця Наталія Молнар. Разом з активісткою Олею Голохвастовою тоді діяли відомі провокатори Кирило Стремоусов та Валерій Кулєшов. Останні разом із Молнар згодом добилися рейдерського захоплення “ХКТС”, комунальних підприємств “Дорожник” та “Міське дорожнє управління”.

Результатом тодішніх протестів стало підвищення тарифів на проїзд в маршрутках. А нелюбов Голохвастової до директора “ХКТС” Павла Макейчика, якого вона разом з іншими активістами вимагали звільнити, змінилася на робочі стосунки з ним. Ольга Голохвастова отримала посаду на комунальному підприємстві. Причому, керівну. Вона стала заступником Макейчика. Щоправда, пропрацювала вона там не довго та нічим не відзначилася. Простими словами, просиджувала в кріслі. Кар’єра в “ХКТС” завершилася з приходом на посаду директора комунального підприємства протеже Наталі Молнар — колишнього працівника СБУ Павла Ткаченко. Хоча Стремоусов та Кулєшов й обіцяли Голохвастовій посаду, але “активістка” залишилася ні з чим.

Далі вона працювала в тіні вже згаданої Молнар, але в медійному просторі про неї вже ніхто не згадував. Наразі ж перед Олею Голохвастовою майорить “кар’єрний зріст”. Хто зараз лобіює її призначення на посаду начальниці управління транспорту, поки невідомо. Та чи потрібні у владі такі “активісти на зарплаті”?

Сташенко Ірина

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!