ГоловнеКриміналНовиниОбласть

Правоохоронці відкрили провадження за фактом “газової блокади” бюджетних закладів Херсонщини 

Правоохоронні органи відкрили кримінальні провадження за фактами “газової блокади”, яку влаштував постачальник ТОВ “Укр газ ресурс”. Про це заявив голова облради Олександр Самойленко. 

За його словами, від газопостачання без попередження була відключена не лише обласна лікарня, а й лікарня імені Карабелеша у Херсоні. Подібні випадки фіксуються в інших медзакладах. 

«Це однозначно політичне питання. Наразі правоохоронні органи вже відкрили кримінальні справи та працюють в цьому напрямку. Також з цього приводу Херсонська обласна рада спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією звернулися до Президента, Прем’єр-міністра, Верховної Ради та Кабміну. Чекаємо на швидку реакцію центральних органів влади», – наголосив Олександр Самойленко.

Окрім цього, він повідомив, що вже зараз Прем’єр-міністр розглядає можливість щодо автоматичного підключення бюджетних установ до постачальника «останньої надії» у разі виникнення таких ситуацій. За попередньою інформацією, ним може стати «Нафтогаз Трейдинг».

Самойленко також заявив про створення спеціальних груп поліцейських, які перешкоджатимуть самовільному відключенню бюджетних установ від енерговодогазопостачання. 

Нагадаємо, що ТОВ “Укр газ резурс” відключила від газопостачання обласну клінічну лікарню. Згідно даних порталу державних закупівель, з цим постачальником підписали угоди більше 10 бюджетних закладів по всій Херсонській області. За даними ЗМІ, засновником ТОВ “Укр газ ресурс” (Київ) є Андрій Кучков – чоловік Карини Злочевської, доньки колишнього міністра екології в уряді Миколи Азарова та власника відомої газовидобувної групи “Burisma” Миколи Злочевського.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!