Агентство нерухомості "Изумруд"
ПодіїХерсон

Представники ЛГБТ-спільноти провели акцію у центрі Херсона

26 червня у Херсоні представники ЛГБТ-спільноти пройшлися маршем по вулиці Суворова. Акцію організували за захист своїх прав у суспільстві. Про це повідомляє “Суспільне.Херсон”.

Як розказала Суспільному керівниця феміністичної ЛГБТ інклюзивної організації “Інша” Марина Усманова, маршем учасники акції хотіли вкотре заявити про себе і донести, що вони мають рівні права з усіма.

«Первинна мета заходу – дискримінація в суспільстві. Дуже важко знайти роботу, де колектив буде сприймати толерантно наш вибір, та у разі не розуміння, ми не станемо жертвами тяжких наслідків. Також звертаючись до лікарів, часто зустрічаємось з небажанням сприйняття та відмовою в отриманні законних громадянських прав – лікуванні», – говорить Марина.

У Херсоні представники ЛГБТ-спільноти провели акцію на захист своїх прав

Акцію охороняла поліція.

“Була залучена достатня кількість поліцейських задля забезпечення порядку даного заходу”, – розповів начальник Херсонського районного управління поліції Олександр Говорун.

Марш пройшов без правопорушень.

У Херсоні представники ЛГБТ-спільноти провели акцію на захист своїх прав
ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!