Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовиниПолітикаХерсон

Ремонтувати колонаду парку “Херсонська фортеця” буде помічник Володимира Сальдо

Херсонське МКП “Гарантія” під керівництвом депутата міськради Ігоря Семенчева-старшого продовжує традицію роздачі підрядів компаніям, які належать однопартійцям скандально відомого директора комунального підприємства.

Цього разу таким підрядом для “своїх” став поточний ремонт колонади в парку “Херсонська фортеця”. Вартість робіт складе всього трохи більше 121 тисячі гривень. На порталі державних закупівель “Prozorro” “Гарантія” оприлюднила повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “УК Жарден”.

Остання належить помічнику депутата міськрада та голови фракції “Блок Володимира Сальдо” Володимира Сальдо — Павлу Слободчикову. Сам Слободчиков також балотувався від “Блоку Сальдо”. Того самого “Блоку Сальдо”, членом якого є директор комунального підприємства “Гарантія” Ігор Семенчев.

Як ми вже зазначили, що для Семенчева-старшого віддавати підряди “Гарантії” своїм однопартійцям або “людям Сальдо” — звична справа. Так, були розіграні підряди на капремонт мосту у Гідропарку, будівництво споруд для швартування суден та капремонт пам’ятника Джону Говарду. Роботи обійшлися бюджету Херсона в 2,3 мільйона гривень, а розіграли тендери ТОВ “Рефонт-ТВТ”, ПП “Мира-2013” та ТОВ “НВЦ “Укрсоюз”.

За даними аналітичної системи «Youcontrol», фірми ТОВ «Науково-будівельний центр«Укрсоюз» і ТОВ« Рефонт-ТВТ »пов’язані між собою бенефіціарами. Власник «Рефонт-ТВТ» Юрій Питомець і один з власників «Укрсоюз» Вадим Трифонюк заснували фірму ТОВ «Сільськогосподарський оптовий ринок« Агротрейд» зі статутним капіталом в 200 гривень.

Сам же Юрій Питомець – рідний брат колишнього директора КП “Херсонський комунальний ринок” Олександра Питомця, якого правоохоронці затримали на хабарі. Екс-очільника КП у ЗМІ називали “людиною” Володимира Сальдо

Подібна ситуація зі встановленням модульної вбиральні в парку “Херсонська фортеця”. Там підряд без тендеру отримала компанія “Херсон-Інтербуд” херсонця Андрія Дутко. Він балотувався разом із Семенчевим-старшим у 2015 році до міськради разом від партії “Наш край”.

Додамо, що скоро Ігор Семенчев втратить свою посаду через реорганізацію “Гарантії”. Комунальне підприємство планують приєднати до КП “Парки Херсона”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!