НовиниОбласть

Росія намагається поширити свою пропаганду на Херсонщині, – Резніков

Росія хоче поширити свою пропаганду на територію Херсонської області від адмінкордону з Кримом до Нової Каховки. Про це заявив віце-прем’єр з питань реінтерграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. За словами чиновника, РФ направляє великі зусилля на підтримку регіонального мовлення, яке транслює російські наративи на окуповані території Донбасу та Криму.

“Цим мовленням хочуть охопити й вільні території України, скажемо, Маріуполь на Донбасі та простір до Нової Каховки на Херсонщині. Ми повинні на це реагувати”, – заявив Резніков.

Віце-прем’єр зазначив, що наразі Міністерство реінтеграції працює над пакетом пропозицій, які дозволять посилити українську інформаційну присутність на територіях з ускладненою можливістю мовлення та забезпечити кращий доступ до об’єктивної інформації. Зокрема, пропонується ввести державну підтримку локальних та місцевих мовників.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!