ПолітикаХерсон

Скандальна чиновниця Херсонської міськради подала заяву про звільнення

Заяву про звільнення подала начальниця відділу доріг управління транспорту Херсонської міськради Наталя Бер-Тамоєва (Молнар). Про це повідомили журналістам “Newtime Херсон” власні джерела.

Чи підписав заяву чиновниці міський голова Ігор Колихаєв, поки невідомо. Наталя Бер-Тамоєва (Молнар) відома своїми корупційними схемами та фігуруванням в чисельних журналістських розслідуваннях. Зокрема, компанії з її оточення регулярно отримували підряди без проведення тендеру від управління транспорту та Департаменту ЖКГ.

Останні скандали пов’язані з Молнар — захоплення комунальних підприємств “Міське дорожнє управління” та “Дорожник”, шляхом призначення на керівні посади своїх людей. Також вона привела до КП “Херсонкомунтранссервіс” вже звільненого директора Павла Ткаченко. Варто зазначити, що інформація про звільнення Наталії Бер-Тамоєвої з’явилася одночасно з подібною інформацією про Ткаченко. Очевидно, що в міськраді почалися так звані кадрові чистки.

Додамо, що Наталя Бер-Тамоєва (Молнар) є також помічницею народної депутатки від “Слуги народу” Вікторія Вагнєр, про що вказано на офіційному сайті Верховної Ради України.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!