Політика

Скільки коштує балотування від “Слуги народу” на Херсонщині

Давид Арахамія розповів про вартість передвиборчої кампанії

Один з лідерів політсили “Слуга народу” Давид Арахамія трохи привідкрив завісу майбутніх місцевих виборів в плані фінансування передвиборчої кампанії в ефірі одного з всеукраїнських телеканалів.

Він заявив, що вартість кампанії кандидата на посаду міського або сільського голови стартує від 10 тисяч доларів. Для міст з населенням в півмільйона — близько 50 тисяч доларів.

“Якщо у вас є центральна вибоча кампанія, централізована реклама по ТБ, борди тощо, то кандидат міськради міста з населенням в півмільйона, 800 тисяч, людина має на себе витратити близько 50 тисяч доларів. Кандидат в сільраду, ОТГ — приблизно 10-12 тисяч доларів”, – сказав Арахамія.

Варто зазначити, що в “Слузі народу” не врахували так званий адмінресурс, який політична партія активно використовує для просування своїх кандидатів. Зокрема, Президент України поїхав в “турне” задля представлення людей, які будуть балотуватися на виборах. І такі візити оплачуються з бюджету країни. І коштують вони сотні тисяч гривень, враховуючи проживання, переліт, автомобільний транспорт, охорону та інші видатки.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!