Блоги

Смарагдова смуга на межі зникнення

А куди подітися птахам Та іншої звірині?

Як ми вже писали, була спроба незаконного розпродажу ділянок плавнів яка взагалі захистом Конвенції про водно-болотних угіддях. Але так ні хто за цю ділянку і не взявся для з’ясування обставин. Ділянки продовжують активно засипатися будівельним сміттям всупереч тому, що це смарагдова смуга природного заповідної зони. Так само ці ділянки є в продажу на сайтах і всіх агентствах нерухомості які на перебій шукають нових господарів.

Продавалися спочатку просто ділянки. Але тепер вже йде активна забудова котеджами. Ні хто не реагує і не намагається зупинити забудову заповідної зони. Бо це ділянка для перелітних птахів та іншої фауни. Пану Миколаєнко звідки було знати законодавство і земельний кодекс? Для нього була одна ідея. Захоплення все що є пусте, бо для власного збагачення закони не писані.

І так Рішенням ХМР від 16.10.2019 №2531 при екс-мері Володимирі Миколаєнко ця територія була віддана в приватні руки. Але як можна комунальну власність розпродавати якщо це об’єкт, що охороняється? І чому досі не встановлено заборону на продаж цієї зони. І тим більше цікаво чому Міська влада досі тримає мера в невіданні?

Сташенко Ірина

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!