Агентство нерухомості "Изумруд"
НовиниПолітикаХерсон

Соратницю Больбота ввели до складу робочої групи з боротьби зі стихійною торгівлею у Херсоні 

Міський голова Ігор Колихаєв підписав розпорядження щодо внесення змін до складу робочої групи з розробки заходів із ліквідації стихійної торгівлі у Херсоні. Відповідний документ оприлюднено на сайті міськради. 

Цим розпорядженням зі складу робочої групи було виведено директорку ліквідованого комунального підприємства “Херсонський комунальний ринок” Катерину Старінець. Замість неї до складу групи було включено директорку обслуговуючого кооперативу “Комунальний ринок” Інну Тріус. Останній кооператив належить скандально відомому екс-депутату міськради Дмитру Больботу. 

Варто зазначити, що ОК “Комунальний ринок” працює незаконно. Про що неодноразово заявляла Держпродспоживслужба. Спеціалістів служби недопускали до перевірок. В Держпродспоживслужбі зазначали про відсутність документів на торгівлю. Більше того, юристи кооперативу перевіряючим доводили, що “Комунальний ринок” не є ринком. Простими словами, “ринок Больбота” і є стихійним. А боротися зі стихійною торгівлею буде, зокрема, й соратниця сканального екс-депутата. 

Додамо, що очолює роботу групи з боротьби зі стихійниками начальниця Інспекцію з благоустрою та депутатка міськради від “ОПЗЖ” Олена Мазур, яка “зачищає” конкурентів “Комунального ринку” по вулиці Миру, влаштовуючи відповідні рейди.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!