ПодіїПолітика

“Справа Гандзюк”: ДБР займається розслідуванням фальсифікації матеріалів кримінального провадження

“Справа Гандзюк”: ДБР займається розслідуванням фальсифікації матеріалів кримінального провадження

ДБР (Державне бюро розслідувань) займається розслідуванням фальсифікації матеріалів “справи Гандзюк” відносно Владислава Мангера. Як заявив адвокат Дмитро Ільченко, Дніпровський районний суд міста Києва дав дозвіл слідчим на проведення слідчих дій з екс-головою Херсонської облради в якості постраждалого.

За словами захисника Мангера, результати проходженням Мангером поліграфа показали правдивість його свідчень про генерала Служби безпеки України Данила Доценко, який погрожував політику арештом, якщо той не вийде з лав партії “Батьківщина”.

“Сам Данило Доценко організовував в місті Херсоні та в Херсонській області роботу бандформування, що складалося з громадян Російської Федерації. Метою його роботи була незаконна вирубка лісу та отримання “данини” з фермерів за “охорону”, – заявив Ільченко.

ПО ТЕМІ: Контрабанда на херсонській митниці під “дахом” СБУ та проросійський слід у справі Катерини Гандзюк

Адвокат Мангера зазначив, що організатор нападу на Катерину Гандзюк Сергій Торбін дав свідчення про те, що він отримував талони на бензин від загиблої за вказівкою Данила Доценко. Самі ж талони були придбані за рахунок виконкому Херсонської міськради.

“На цьому самому бензині їздили виконавці, коли стежили за Гандзюк та готувалися скоїти злочин. І це вже не кажучи про сотні сторінок прямої фальсифікації в справі Мангера. Наприклад, довідка СБУ про те, що у Мангера є нерухомість в Австрії, яку спростувала влада Австрії”, – зазначає адвокат.

Додамо, що сам Владислав Мангер неодноразово заявляв про причетність генерала СБУ Данила Доценко до нападу на Катерину Гандзюк та політичний слід в його арешті. Однак в прес-службі Служби безпеки України такі заяви, очікувано, спростували. Наразі триває судовий розгляд матеріалів “справи Гандзюк”, а екс-голова Херсонської облради перебуває під арештом разом з іншим фігурантом провадження Олексієм Левіним.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!