Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеПодії

Справа Гандзюк: Олексій Левін дав свідчення щодо організації нападу на херсонську чиновницю

На сьогоднішньому засіданні Дніпровського райсуду Києва по справі Катерини Гандзюк обвинувачений Олексій Левін дав свідчення. Він розповів про події, які передували нападу на тодішню чиновницю Херсонської міськради та подробиці зустрічі з помічником нардепа Миколи Паламарчука Ігорем Павловським та Сергієм Торбіним після нападу.

За словами Левіна, учасники АТО Торбін, Брага та інші особи збиралися в офісі Ігоря Павловського після мітингу, який організував голова організації “Кордон” Олександр Цегельник. Учасники зустрічі висловили незадоволення підтримкою Гандзюк “людей Цегельника” та її словами про херсонських учасників бойових дій на Донбасі, яких вона назвала “сепарами”.

“Там був Наливайко з документами. Як я зрозумів, він хотів зробити в Херсоні “Муніципальну варту”, як в Києві. Лобіював він це питання через Урсуленко (тодішня секретарка Херсонської міськради, – ред.). Про це дізналася Катерина Гандзюк та почала ставити палки в колеса. Гандзюк сама хотіла зробити “Муніципальну варту”, а її керівником поставити Власова”, – каже Левін.

За його словами, на цій зустрічі була ще одна людина, яка розповіла про корупційні дії Катерини Гандзюк — побори від 500 до 2500 гривень. Ця людина заявила, що може підтвердити ці всі факти.

“Я сказав, що, якщо це перевірені факти, то потрібно чиновникам провести люстрацію, закинути їх в сміттєві баки і там облити зеленкою. Тоді так робили всі. Пилипенко сказав, що це не можливо фізично виконати, адже Гандзюк виходить в центрального входу з міськради. Там багато сходинок. Було запропоновано піднятися до неї в кабінет і там облити фекаліями, сфотографувати все”, – говорить Олексій Левін.

Обвинувачений заявив, що дізнався про напад на Катерину Гандзюк з місцевих ЗМІ. Левін заявив, що про те, що напад на чиновницю скоїли люди з оточення Торбіна йому сказав останній в будинку Ігоря Павловського. Олексій Левін сказав, що дав Торбіну гроші, які йому збирали на придбання автомобіля. Також Левін організував для Торбіна авто з водієм для переїзду до Києва.

Також Олексій Левін заявив, що в Болгарії заступник Генпрокурора Юрія Луценку запропонував йому повернутися в Україну і дати свідчення проти Владислава Мангера в обмін на свободу.

“Я сказав, що неправдиві свідчення проти Мангера давати не буду”, – заявив Левін.

Зазначимо, що в Дніпровському суді Києва продовжується слухання справи Катерини Гандзюк, де обвинуваченими проходять Олексій Левін та Владислав Мангер — колишній очільник Херсонської облради.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!