Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеПодії

Справа Гандзюк: суд залишив Мангера та Левіна під вартою

Владислав Мангер та Олексій Левін, яких обвинувачують в організації нападу на працівницю Херсонського виконкому Катерину Гандзюк, Дніпровський райсуд Києва залишив під вартю до 15 травня без визначення суми застави.

Адвокат Левіна Максим Стригун просив для свого підзахисного про зміну запобіжного заходу на менш суворий, ніж тримання під вартою або заставу. Адвокат Владислава Мангера Дмитро Ільченко клопотав про зміну запобіжного заходу Мангеру на заставу у розмірі 1 млн 156 тис грн.

Сторона обвинувачення наполягала на продовженні строків тримання під вартою ще на два місяці. В ході засідання Левін та Мангер підтримали своїх адвокатів. Зокрема, Мангер зазначив, що з моменту оголошення йому підозри завжди з’являвся на всі суди по справі, тому вважає, що нема підстав для тримання його під вартою. І пообіцяв зявлятися до суду й надалі, якщо запобіжний захід пом’якшать. Саму справу проти нього Мангер назвав абсурдом.

Нагадаємо, що Владислав Мангер передавав Катерині Гандзюк кошти на провадження політичної діяльності.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!