Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниХерсон

Суд не поновив колишнього директора “Херсонкомунтранссервісу” на посаді

Суд відмовив Павлу Ткаченку у задоволенні позовної заяви до Херсонського міського голови про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Про це йдеться у рішенні суду.

Звертаючись до суду з позовом про поновлення на посаді директора КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу Ткаченко зазначив відповідачем Херсонського міського голову а не виконавчий комітет сіської ради міста Херсона. Під час розгляду справи позивач клопотань про заміну неналежного відповідача на належного не подавав.

Читайте також: В соцмережах оприлюднили відео захоплення будівлі “Херсонкомунтранссервісу” за участю охоронців Ігоря Колихаєва

«Міський голова не є суб`єктом спірних правовідносин, який має відповідати перед позивачем за можливі порушення норм трудового законодавства. Таким чином, у задоволенні позову належить відмовити у зв`язку із пред`явленням вимог до неналежного відповідача, роз`яснивши позивачу право заявити позов до належних відповідачів», – сказано у рішенні суду.

Суд сприяв позивачу в питанні про притягнення до участі у справі інших співвідповідачів або заміну первісного відповідача належним, зокрема залишивши позовну заяву без руху та уточнюючи вимоги в судовому засіданні.

«Участь у справі не належного відповідача унеможливлює вирішення спору по суті позовних вимог. У такому разі обґрунтованість позовних вимог по суті не перевіряється», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що мер звільнив Ткаченко 12 лютого «на підставах, передбачених контрактом».

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!