ПолітикаХерсон

Суд поновив на посаді начальника управління транспорту Херсонської міськради Марину Віркун

Марина Віркун повертається в управління транспорту Херсонської міськради. Як вказано в реєстрі судових рішень, П’ятий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді.

Таким чином, суд визнав протиправним розпорядження вже екс-міського голови Володимира Миколаєнко про звільнення Марини Віркун, та скасував його. Чиновницю відновлено на посаді з 23 вересня.

частина судової ухвали за позовом Марини Віркун

Нагадаємо, що Марину Віркун було звільнено з посади у вересні минулого року під тиском активістів організації “Національного корпусу” та відомого проросійського провокатора Кирила Стремоусова, які діяли, за інформацією місцевих ЗМІ, на замовлення скандально відомої начальниці відділу доріг того ж управління Наталі Молнар.

Замість Віркун управління транспорту очолив Олег Богданов, якого на цю посаду пролобіювала через фіктивний конкурс вже згадана Молнар.

Додамо, що Марина Віркун вже поновлювалася на посаді в судовому порядку після звільнення в 2018 році. Тоді вона сама написала заяву про звільнення під тиском місцевих активістів, які звинуватили її в транспортному колапсі та підвищенні ціни на проїзд в херсонских маршрутках.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!