Агентство нерухомості "Изумруд"
ГрошіНовиниОбласть

Суд закрив провадження щодо декларування недостовірної інформації відносно очільника Голопристанської ОТГ

Голопристанський районний суд закрив адміністративне провадження відносно очільника Голопристанської ОТГ Олександра Бабича. Відповідна постанова оприлюднена в реєстрі судових рішень, повідомляє видання Gopri.info.

Суд 2 червня розглядав протокол відносно керівника міськради, складений Національним агентством з питань запобігання корупції. НАЗК виявило у деклараціях Олександра Бабича за 2018 та 2019 роки недостовірних відомостей на загальну суму більше 2,6 млн гривень. За даним фактом поліція у квітні минулого року відкрила кримінальне провадження, яке було закрито постановою слідчого 30 жовтня 2020-го у зв’язку з набрання чинності закону, яким було скасовано відповідальність за декларування недостовірних даних.

В судовій постанові зазначено, що Олександр Бабич свою вину у вчинені адміністративного корупційного правопорушення не визнав. Він пояснив, що не мав жодного умислу щодо приховування вартості майна, оскільки постійно відображає його в деклараціях. Також очільник Голопристанської громади додав, що не проводив оцінку майна через те, що набув право власності на нього багато років тому.

Голопристанський райсуд закрив закрив провадження відносно Олександра Бабича у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення. Нацагентство з питань запобігання корупції поки постанову не оскаржило.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!