Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеОбластьПодії

«Тут Fest» відбудеться на Херсонщині

У затишній місцині на Херсонщині під назвою «Зелені Хутори Таврії» 23-25 липня 2021 року відбудеться фестиваль «Тут Fest». Він об’єднає різнопланові мистецькі напрямки: театральні вистави, гумористичні та поетичні батли, авторські акустичні виступи бардів, вечірня програма на малій та великій сценах – драйвові виступи українських рок-гуртів.

Ви почуєте Чумацький Шлях (Хмельницький), Cheshires (Одеса), МеріЛінор (Дніпро), 69 Кроків (Первомайськ), Режим (Одеса), Drop The Roof (Одеса), Slice & Dice (Миколаїв), Cherry Merry (Миколаїв) та інші. Завершенням кожного фестивального дню стане лісовий «квартирник», де гурти з великої та малої сцени виконуватимуть свої пісні в акустичному камерному форматі, а глядачі зможуть віч-на-віч поспілкуватися з учасниками колективів.

На заході можна буде скуштувати крафтове українське пиво від виробника: броварі особисто презентуватимуть свої найкращі та лімітовані сорти. Гості фестивалю зможуть поставити різні питання майстрам пивного мистецтва, поспілкуватись саме з крафтоварами. Також у програмі – цікаві конкурси та чимало сюрпризів.

Цю подію спланувала ініціативна група креативної молоді «Тут Fest», до складу якої увійшли Сергій Наломенко, Дмитро Сивак, Наталя Уварова, Альона Мовчан, Олександр Коваленко, Іван Алексєєв.

Захід створено задля підвищення туристичної привабливості Херсонської області, адже мало хто знає про таку чудову зелену незвичайну локацію, де на різних хуторах відтворені шматочки української історії. Також ініціативну групу «Тут Fest» хвилює розвиток культури Херсонської області, саме тому на заході будуть зібрані різнопланові учасники з усієї країни для обміну творчим досвідом.

Для глядачів вхід всього 220 гривень за один день чи 380 гривень за два дні. Це символічна плата задля покриття організаційних витрат заходу за дві доби чистого драйву та креативу!

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!