ОбластьПолітика

У Бериславській райраді “Слуга народу” злилась під “Батьківщину” та “Нам тут жити”

У Бериславській райраді “Слуга народу” злилась під “Батьківщину” та “Нам тут жити”

Бериславська райрада обрала очільника. Ним став представник партії “Батьківщина” Дмитро Сливченко. Претендували на цю посаду троє депутатів — Дмитро Тетричний (ОПЗЖ) та колишній радник Гусєва Богдан Ковальов (Слуга народу).

Останній з трибуни згодом зняв свою кандидатуру на користь Сливченка, не зважаючи на підтримку у сесійній залі. Тим більше, що “Слуга народу” має в Бериславській райраді найбільше мандатів (9) та прихильність депутатів від “Європейської солідарності” та “Нам тут жити”.

В коментарі журналісту видання “Новий день” депутатка від “ЄС” Алла Торчанська назвала ситуацію “зливом” ключової посади в районі.

«Позиція Ковальова співпадала з позицією нашої партії. Але в своїй промові на сесії він несподівано зняв свою кандидатуру на користь Дмитра Сливченка. Це виглядало як потужний злив ключової посади в одному з найбільших районів області представниками провладної партії на користь своїх же опозиціонерів», — заявила Торчанська.

Секретарем райради, за пропозицією Дмитра Сливченко, було обрано представника партії “Нам тут жити” Тетяну Мягку, яка є представницею фонду Ігоря Колихаєва в Бериславському районі. Більше того, новообрана секретар не має вищої освіти. Лише середню спеціальну, за даними на порталі Центральної виборчої комісії.

Сам Сливченко є вихідцем з Дніпропетровської області та очолює кілька підприємств у Нововоронцовці. Більше відомостей про нього немає. Його непопулярність в районі підтверджує й кількість набраних голосів на виборах — 39.

Нагадаємо, що депутати від “Опозиційної платформи – За життя”, “Нам тут жити” та “Слуги народу” сформували коаліції в Херсонській обласній раді.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!