ОбластьПолітика

У Генічеську представники “Слуги народу” заявили про зрив виборчого процесу керівництвом обласного штабу партії

У Генічеську представники президентської політсили “Слуга народу” звернулися до Володимира Зеленського. За їхніми словами, керівництво обласного штабу партії робить все, щоб зірвати цьогорічні місцеві вибори.

“Керівництво партії “Слуга народу” в Херсонській області зробило все, щоби партія “Слуга народу” не приймала участі в цих виборах. Воно зірвало нашу реєстрації та реєстрацію кандидата на посаду Генічеського міського голови”, – заявив Віктор Плохушко.

Представники місцевого осередку політсили просять Зеленського втрутитися в ситуацію та підключити правоохоронні органи. За словами Віктора Плохушко, обласне керівництво партії викинуло з виборчого процесу одразу 34 кандидати.

“У всього цього свавілля є конкретні замовники, які вдало маніпулюють Юрієм Соболевським (голова обласного штабу, – ред.) та Юліаном Лучко в Херсоні. Ці люди зробили все, щоб “Слуга народу” не брала участь у виборах в Генічеську”, – зазначив Плохушко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!