У Генічеську представники “Слуги народу” заявили про зрив виборчого процесу керівництвом обласного штабу партіїУ Генічеську представники президентської політсили “Слуга народу” звернулися до Володимира Зеленського. За їхніми словами, керівництво обласного штабу партії робить все, щоб зірвати цьогорічні місцеві вибори.

“Керівництво партії “Слуга народу” в Херсонській області зробило все, щоби партія “Слуга народу” не приймала участі в цих виборах. Воно зірвало нашу реєстрації та реєстрацію кандидата на посаду Генічеського міського голови”, – заявив Віктор Плохушко.

Представники місцевого осередку політсили просять Зеленського втрутитися в ситуацію та підключити правоохоронні органи. За словами Віктора Плохушко, обласне керівництво партії викинуло з виборчого процесу одразу 34 кандидати.

“У всього цього свавілля є конкретні замовники, які вдало маніпулюють Юрієм Соболевським (голова обласного штабу, – ред.) та Юліаном Лучко в Херсоні. Ці люди зробили все, щоб “Слуга народу” не брала участь у виборах в Генічеську”, – зазначив Плохушко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *