У Херсоні без директора залишилося комунальне підприємство, яке депутати планують ліквідуватиСергій Білоковиленко звільнився з посади директора КП “Парки Херсона”. Про це він заявив на своїй сторінці в соцмережах. За його словами, звільнення пов’язане з відсутністю часу.

Надалі Білоковиленко буде займатися бізнесом. Саме ж комунальне підприємство планують ліквідувати. Відповідний проект рішення щодо “Парків Херсона” вже готується, повідомило нашим журналістам джерело в міськраді.

Варто нагадати, що Сергій Білоковиленко був депутатом міської ради минулого скликання від “Радикальної партії Олега Ляшко”. Під час його керівництва, КП “Парки Херсона” та сам його директор стали фігурантами кількох кримінальних проваджень за фактами розтрати бюджетних коштів. Зокрема, при реконструкції “Зеленого театру” в Шевченківському парку та реконструкції системи опалення з приміщенні комунального підприємства, хоча самого опалення в ньому не було.

Також відомо, що директорство Сергій Білоковиленко поєднував з підприємницькою діяльністю. Він орендував приміщення в одному з місцевих ТРЦ. Наразі керівництво цього центру намагається в судовому порядку стягнути з Білоковиленко борг за оренду.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *