Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниХерсон

У Херсоні обласна лікарня залишилася без газопостачання 

Постачальник газу ТОВ “Укр газ ресурс” розпочав газову блокаду бюджетних установ. Перша під ударом опинилася Херсонська обласна лікарня. Про це повідомив голова облради Олександр Самойленко. 

“З 2 жовтня стратегічний заклад відключено від газопостачання, в результаті – без гарячої води та обігріву приміщень залишилися хворі, роділлі та  породіллі, новонароджені діти. Офіційний аргумент – розірвання договору «у зв’язку з особливими економічними обставинами в частині зростання ціни на природний газ»”, – написав в соцмережах Самойленко. 

За словами голови облради, лікарня не отримувала офіційного попередження про наміри змінити умови договору на постачання газу. Про ситуацію в медзакладу повідомлено прокуратуру, СБУ та поліції. Відповідні звернення направив директор лікарні за фактом перешкоджання надання якісної, доступної та безперебійної медичної допомоги в умовах пандемії. 

“Паралельно закладом терміново оголошено відкриті торги на закупівлю природного газу, проте відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» проведення цієї процедури потребує як мінімум 30 календарних днів. Але вже зараз відомо, що ніякі газові компанії не погоджуються на зафіксовану Меморандумом ціну в розмірі 13,6 грн за 1 куб. м для бюджетних установ. Постачальники просто не виходять на тендер, якщо вартість 1 куб. м нижче 35 грн”, – заявив Самойленко. 

Голова обласної ради зазначив, що звернувся до Президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабміну щодо негайного втручання у ситуацію. Сам Самойленко вважає, що інцидент стався через небажання постачальників газу виконувати Меморандум про непідвищення тарифів. 

За даними ЗМІ, засновником ТОВ “Укр газ ресурс” (Київ) є Андрій Кучков – чоловік Карини Злочевської, доньки колишнього міністра екології в уряді Миколи Азарова та власника відомої газовидобувної групи “Burisma” Миколи Злочевського.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!