НовиниХерсон

У Херсоні почнуть дезінфекцію мереж водопостачання

Щорічна дезінфекція  та промивання водопровідних мереж міста розпочнеться 16 березня. Про це повідомляє сайт Херсонської міськради. Розпочнуть роботи на Карантинному острові, які триватимуть до 17 березня.

Далі дезінфекцію мереж проведуть в Антонівці, в межах від Антонівського мосту до повороту до села Садове (23-24 березня), смт Комишани (6-7 квітня), мікрорайоні Корабел (12-14 квітня), у Херсоні (20-21 квітня) та селі Степанівка (21-22 квітня).

Окрім того, буде продезінфіковано та промито хлорною водою лежаки внутрішньо будинкових мереж: у мікрорайоні «Корабел» – 14 квітня, у місті – 21 квітня, на Карантинному острові – за окремою вказівкою МКП «ВУВКГ м. Херсона. Роботи розпочинатимуться із 6.00.

“Звертайте увагу на оголошення у ваших будинках та будьте готові, що на час перевірки водопровідних мереж та дезінфекції буде відсутнє водопостачання”, – зазначили у міськраді.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!