Агентство нерухомості "Изумруд"
ПодіїХерсон

У Херсоні розпродають “Лілею”

Херсонську “Лілею” розпродають. Мова йде про майно колишнього депутата облради Олексія Тишкевича, яке знаходиться на території пляжу. На порталі “СЕТАМ” 15 лютого з’явилося оголошення про продаж басейну.

Площа басейну складає майже 466 кв.м. В оголошені вказано, що об’єкт після реконструкції, але “потребує ремонту”. Стартова ціна — майже 2,8 млн гривень. Продавцем виступає сам Олексій Тишкевич.

Варто зазначити, що в жовтні минулого року екс-депутат вже намагався продати цей басейн через один з сайтів оголошень, але за 150 тисяч доларів (4,2 млн гривень). Окрім басейну, на продаж тоді було виставлено кафе. Всі ці об’єкти розташовані на комунальній землі.

Нагадаємо, що скандал навколо “Лілеї” в черговий раз розгорівся влітку 2020-го, коли Олексій Тишкевич, з мовчазної згоди місцевої влади, знову намагався де-факто приватизувати пляж, перекривши вільний доступ городянам. Херсонців обурило, що він незаконно почав вимагати з відвідувачів плату за вхід на територію.

Сам Тишкевич заявив, що ці кошти йдуть на утримання пляжу. Однак в той же час Херсонська міськрада виділила 850 тисяч гривень на “Лілею”. Хоча Олексій Тишкевич зазначив, що благоустроєм він займається сам. Куди чиновники подівали виділені кошти з міського бюджету, так і залишилося питанням.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!