Агентство нерухомості "Изумруд"
ПодіїПолітикаХерсон

У Херсоні затвердили Статут територіальної громади

Міськрада затвердила Статут територіальної громади. Під час засідання 3 вересня документ був затверджений 35 голосами, повідомляє прес-служба міськради. 

Так, серед змін: при формуванні та реалізації питань молодіжної політики, молодь віком з 14 років має право ініціювати громадські слухання, брати участь та голосувати на них за правилами, визначеними у Положенні про громадські слухання. Також звання Почесного громадянина міста зможуть присвоювати посмертно. Також громадські слухання зможуть проводитись у режимі відеоконференції з використанням відповідного програмного забезпечення, зокрема через Інтернет.

“Статут є обов’язковим для виконання органом місцевого самоврядування, органами виконавчої влади (державними органами) та/або їхніми територіальними підрозділами, іншими юридичними особами та громадськими формуваннями, які розташовані або здійснюють свою діяльність на території територіальної громади, їхніх посадовими особами, а також фізичними особами, які постійно або тимчасово проживають чи перебувають на відповідній території”, – зазначили в міськраді.

Нагадаємо, що депутати міської ради на попередньому пленарному засіданні сесії міськради зняли проєкт рішення Статуту Херсонської МТГ на доопрацювання.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!