ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

У Херсонській міськраді хочуть встановити заборони для журналістів

Депутат Херсонської міської ради Ігор Житченко пропонує розробити правила, які заборонятимуть журналістам під час сесій підходити до депутатів. Про це він заявив 17 березня на засіданні комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі, повідомляє представник ІМІ у Херсонській області.

Депутату не подобається, що журналісти знімають його телефон. Тому він пропонує розробити документ, який би це унеможливив.

“Може я хочу переписуватися із дружиною на особисті теми, а вони це знімуть”, – пояснив він своє бажання.

Члени комісії підтримали цю ідею і рекомендували секретарю міської ради Галині Луговій розробити порядок.

Нагадаємо, що депутати минулого скликання намагалися обмежити право журналістів перебувати в частині сесійної зали, де знаходяться обранці, у 2018 році, прийнявши відповідне рішення. Причиною стала поведінка проросійського провокатора, який зірвав пленарне засідання. За тодішніми правилами, журналісти мали отримати дозвіл на перебування у сесійній залі перед кожним засіданням сесії. У суді цю процедуру було скасовано.

Нова каденція депутатів намагалася ухвалити такі ж обмеження на представників ЗМІ наприкінці минулого року. У проекті регламенту були присутні норми, які суттєво обмежують право громадян та журналістів бути присутніми на засіданнях сесій та постійних комісій. Згідно ст. 87 проекту громадяни які бажають бути присутніми на сесії мають за три дні до сесії написати відповідну заяву секретарю ради.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!