Політика

У Херсонській облраді “Нам тут жити”, “ОПЗЖ” та “Слуга народу” об’єдналися в коаліцію

У Херсонській облраді “Нам тут жити”, “ОПЗЖ” та “Слуга народу” об’єдналися в коаліцію

Херсонська обласна рада зібралась на перше засідання та обрала президію. Єдиним кандидатом на посаду очільника став представник партії “Слуга народу” Олександр Самойленко — колишній заступник голови обладміністрації. За нього проголосували шляхом таємного голосування 47 депутатів.

Голова фракцію “Європейська солідарність” Сергій Хлань перед початком голосування заявив, його політична сила не буде підтримувати кандидатуру Самойленко та переходить в опозицію.

“Ми, як політична сила, вважаємо за недоцільне приймати участь у цьому голосуванні. Хочемо показати, що ми не будемо приймати участь в об’єднанні політичних партій “Слуга 95-го кварталу” та проросійської ОПЗЖ”, – заявив Хлань.

Нововведенням цієї каденції стало призначення одразу двох перший заступників голови обласної ради. Ними стали Єгор Устинов (ОПЗЖ) та Юрій Соболевський (Слуга народу). Останній буде одночасно керівником апарату. За результатами так званого “пакетного голосування”, 47 депутатів підтримали ці кандидатури.

Судячи з результатів голосування та обраного складу президії, в обласній раді сформована більшість, або коаліція, до якої увійшли депутати від “Слуги народу”, “Нам тут жити” та “Опозиційної платформи — За життя”. Це підтвердив й депутат від “Батьківщини” Юрій Одарченко.

Нагадаємо, що на 11 грудня запланована друга сесія Херсонської міськради, де депутати вирішуватимуть кадрові питання. Чи побачимо там ми об’єднання згаданих політичних сил? Наразі в кулуарах досі тривають перемовини, але вже відомі прізвища кандидатів на посади заступників міського голови Ігоря Колихаєва.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!