ПолітикаХерсон

У херсонського Департаменту ЖКГ новий очільник

Департамент ЖКГ Херсонської міськради тимчасово очолила колишня заступниця міського голови міста Олешки Тетяна Серогодська. Про це повідомив у соцмережах Віталій Богданов. За його словами, до проведення конкурсу на посаду директора Департаменту вона буде перебувати у статусі радниці Ігоря Колихаєва.

Тетяна Серогодська наразі є депутатом Олешківської міськради від політичної партії “Удар”. У 2019 році вона потрапила у корупційний скандал. Перевірка управління Держаудитслужби виявила в олешківського виконкомі порушення на суму 2 млн гривень. По її результатам аудитори склала протокол на Серогодську, але вона не прийшла до офісу відомства для його підписання. Додамо, що матеріали перевірки були передані до правоохоронних органів.

Натомість, херсонські чиновники переходять до Олешківської міськради. Зокрема, колишня начальниця відділу планування Департаменту містобудування Херсона Ірина Долженко була призначена на посаду начальника управління містобудування в Олешках. Про чиновницю писали місцеві ЗМІ у 2019 році, коли чиновниця вказала в деклараціях придбання автівки Honda HR-V за 10 тисяч гривень, при річному доході в 149 тисяч.

на фото: Ірина Долженко

За словами Віталія Богданова, в Олешківську міськраду також переїдуть чиновники з оточення колишньої начальниці відділу доріг Херсона Наталі Молнар, яка раніше працювала в Олешках при каденції міського голови Василя Плотникова та відзначилася корупційними скандалами та захопленнями комунальних підприємств.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!