Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовиниХерсон

У херсонському департаменті ЖКГ виявили порушення на десятки мільйонів гривень

Херсонський Департамент житлово-комунального господарства втратив більше 34 мільйонів гривень через фінансові порушення та неефективне використання бюджетних коштів. Такі результати проведеного аудиту, повідомляє сайт міськради.

За словами міського голови, порушення стосуються укладання договорів, зокрема, на ремонт ліфтового обладнання у багатоповерхівках.

“Наприклад, це укладення договорів на капітальний ремонт ліфтів ще до виготовлення проєктно-кошторисної документації, а це 39 договорів на суму 8 млн грн. Або, наприклад, у кошторис з капітального ремонту ліфтів включали роботи, не передбачені нормативними документами, зате оплатили їх майже на 10 млн грн”, – каже Херсонський міський голова.

За його словами, усі матеріали аудиту будуть передані у прокуратуру для вирішення питання про притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, що раніше Ігор Колихаєв створив комісію з перевірки використання бюджетних коштів на ремонт ліфтів та якості проведення робіт, яка не виявила порушень. Висновки цієї комісії стали причиною конфлікту між очільником Херсона та заступником міського голови Владиславом Кондратовим. Останній вже покинув свою посаду.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!