ПолітикаХерсон

У міськраді знайшли офіційні причини звільнення директора КП “Херсонкомунтранссервіс”

На сайті міськради з’явилася офіційна інформація щодо звільнення Павла Ткаченко з посади директора КП “Херсонкомунтранссервіс”. Як вказано на офіційному сайті, очільника підприємства звільнено за підставами, що передбачені в контракті.

Розпорядження Колихаєв підписав вчора, 12 лютого. Нового директора КП “ХКТС” призначили сьогодні. Ним став Павло Макейчик, який вже очолював комунальне підприємство за часів каденції міського голови Володимира Миколаєнко. Місцеві активісти звинувачували Макейчика в транспортному колапсі та змові з іншими перевізниками, які вимагали підвищення вартості на проїзд. Призначили нового директора також за контрактом.

Нагадаємо, що вчора заступник міського голови Владислав Кондратов намагався вручити Павлу Ткаченко розпорядження міського голови про звільнення. Для цього довелося ламати двері в адмінбудівлі КП “Херсонкомунтранссервіс”. Робили це працівники приватної охорони “Продексім”, яка належить Ігорю Колихаєву.

За інформацією місцевих ЗМІ, пролобіював призначення Павла Макейчика на посаду директора “ХКТС” радник міського голови та член виконкому Юрій Погрібний.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!