ОбластьПодіїПолітика

У Новій Каховці комунальна охорона перешкоджає роботі депутатів міськради

У Новій Каховці працівники комунального підприємства “Муніципальна варта” перешкоджають роботі депутатів міськради. Про це заявили представники депутатської групи “За Майбутнє”. Чергова сутичка із погрозами від “Муніципальної варти” сталася 3 вересня під час пленарного засідання сесії.

Депутатка Параскева Джуманіязова виступила за збереження паркової зони та запропонувала заслухати результати голосування мешканців Нової Каховки з даного питання. По виходу з сесійної зали на неї та інших членів групи “За Майбутнє” накинулися працівники “Муніціпальної варти”.

«По виходу з зали засідання на депутатів від групи «ЗА МАЙБУТНЄ» накинулися працівники муніципальної охорони з образами та погрозами. Це вже не перший випадок, коли працівники муніципальної охорони нахабно перешкоджають журналістам та депутатам міської ради виконувати свою роботу», – заявила Джуманіязова.

Вона додає, що складається враження, що так звана “Муніціпальна варта” була створена за бюджетні кошти задля охорони міського голови Володимира Коваленко (наразі йде на вибори від провладної “Слуги народу”) та промерської більшості депутатів від громади та журналістів, які задають їм незручні запитання та контролюють дії влади.

За фактом перешкоджання діяльності депутатів та погрози була написала заява до поліції. Також члени групи “За Майбутнє” заявили про бездіяльність тієї ж поліції, яка бачила порушення та не вживала необхідних заходів. Очільник обласного осередку політсили “За Майбутнє” Віталій Богданов заявив, що звернеться до голови МВС Арсена Авакова щодо цього інциденту у Новокаховській міськраді.

«Я звернуся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Нехай правоохоронні органи встановлять, що це за приватна охоронна фірма та в якому режимі вона працює. Нова Каховка – це що, держава у державі? Там не діє Закон України? Здається, там треба остудити чиїсь гарячі голови», – заявив Богданов.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!